اکسیژن همواره تلاش داشته به عنوان لیدر در ارائه خدمات ورزشی و سلامت، محیطی شاد، مفرح و سرشار از نظم ایجاد کند. اکسیژن در مسیر رسیدن به این هدف، کادری مجرب و متخصص را به کار گرفته و این انتخاب موجب کسب رضایت ورزشکاران از این مجموعه گردیده. باشگاه اکسیژن به عنوان اولين برند معتبر ايراني در حوزه ارائه خدمات ورزشي و سلامت، از فناوری هاي نوين ورزشي و تجهیزات روز دنیا بهره می‌برد و  با وجود برند هایی همچون ( hoist، pricor ، Technogym ، Life fitness ) توانسته است توجه ورزشکاران را به خود جلب کند.

این مجموعه با ایجاد شعب مختلف در سطح شهر تهران خدماتی متفاوت و کاربردی را به شما ارائه می‌کند. شعبه اکسیژن رویال در زعفرانیه، شعبه اکسیژن پرو سبحان در قیطریه و شعبه اکسیژن پرو شهرک در شهرک غرب دارای سالن بدنسازی و مجموعه آبی میباشند. اکسیژن در مجموعه ورزشی انقلاب نیز سه شعبه با سه هدف ورزشی و سلامتی برای شما عزیزان احداث کرده است؛ شعبه پرو انقلاب دارای سالن بدنسازی که با برند تکنوجیم تجهیز شده، شعبه باکس مجموعه انقلاب با برگذاری کلاسهای گروهی و انفرادی (trx، yoga،HIIT ، callisthenics، parkour) فضایی پرانرژی و هیجان انگیز ایجاد کرده و شعبه پزشکی مجموعه انقلاب با وجود کادری از متخصصین تغذیه و پزشکان ورزشی اماده ارائه خدمات به شما می باشند. در نهایت با اکسیژن هوم در راستای اهداف و مسئولیت خود نسبت به شما باشگاه و مربی را به خانه و محل کار شما می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

About us  |  درباره ما

باشگاه اکسیژن با ایده ارائه خدمات ورزشی در سطحی بالاتر از استاندارهای یک باشگاه ورزشی در سال ۱۳۸۲ اولین شعبه خود را در خیابان فرشته تاسیس کرد. اکسیژن از ابتداي کار خود با سرلوحه قراردادن نوآوری و خلاقيت در ارائه خدمات و طراحي محيط و فضاي ورزشي، موفق شد در مدت زمان کوتاهي نام خود را در بين اهالي ورزش بدنسازي مطرح کند.

OurServices  |  خدمات ما

Contact us  |  تماس با ما

آدرس : تهران، زعفرانيه، مقدس اردبيلي خيابان ثارالله، کوچه بنفشه
021-75021

Powered By Oxygen Information Thechnology

fa_IRPersian