درباره اکسیژن شهرک

در 7 خرداد ماه سال 1395 گروه اكسيژن در راستاي توسعه خدمات خود، اقدام به افتتاح شعبه جديدی واقع در منطقه شهرك غرب تهران نمود تا بهشت ورزشكاران اين بار در غرب پايتخت امكان ارائه خدمات لوكس و حرفه اي ورزشي و تندرستي را به علاقه مندان ورزش فراهم نمايد. اكسيژن شهرك غرب واقع در ساختمان آب است كه با طراحي و سبك معماري منحصر به فرد خود، نقطه عطفي در بهره برداري از فضاهاي نه چندان وسيع شهري مي باشد.

اکسيژن اين امکان را براي مخاطبان خود فراهم آورده است تا تنها با عضويت در يکي از شعبات، در هر زمان به نزديک ترين شعبه اکسيژن مورد نظر خود مراجعه نموده و از خدمات و امکانات سطح بالاي ورزشي و تندرستي با استاندارهاي روز دنيا استفاده کنند.

شعبه شهرک در سه طبقه احداث شده که طبقه بالا شامل سالن بدنسازی ، هوازی و آرایشگاه می‌باشد،برای تجهیز دستگاه‌های قدرتی سالن بدنسازی از برند Hoist و Hameer استفاده شده و دستگاه‌های سالن هوازی ساخت precor و Life fitness می‌باشند. قسمتی از سالن این طبقه با وسایل فانکشنال و TRX تجهیز شده تا بیشتر امکان و تنوع در اختیار اعضا قرار بگیرد. طبقه میانی مجموعه شامل سه قسمت می‌باشد: 1- لاکرهای VIP: مکانی اختصاصی برای اعضایی که خدمات خاصی می‌خواهند اعضا لباسهای ورزشی خود را داخل این لاکرها می‌گذارند و شست وشوی لباس ها بر عهده مجموعه می‌باشد. همچنین مواد شوینده ی استفاده شده در این قسمت از برند های معتبر بوده و متفاوت از بخش های دیگر می‌باشد 2- رستوران مرکزی مجموعه منوی کاملا متنوع ، سالم و غذا های رژیمی را ارائه می‌کنند که زیر نظر تیم پزشکی و سلامت گروه اکسیژن فعالیت می‌کنند. در انتها طبقه پایینی اکسیژن پرو شهرک به محموعه آبی اختصاص داده شده که شامل استخر، جکوزی، سونا و لاین تخصصی آبدرمانی می‌باشد.

امور مشتریان

واحد پیشنهادات و انتقادات:

Voice Of Customer:

09120996953

امکانات:

سال بدنسازی و فیتنس

سالن استخر و جکوزی

سالن بوفه

سالن رختکن

سالن ماساژ

استخر

شنبه تا چهارشنبه 24-۶:۰۰

 

پنج شنبه ها ۲۱:۰۰-۶:۰۰

 

جمعه ها 19:۰۰-10:۰۰

واحد پذیرش شهرک

شماره های تماس با واحد پذیرش :

۷۵۰۲۱

داخلی های:942-943-944

بوفه

کادر حرفه اي بوفه با استفاده از مواد اوليه تازه و طبيعي و بر اساس استاندارد هاي غذايي متخصصان تغذيه، اقدام به سرو انواع نوشيدني، سالاد، پاستا، استيک، بشقاب هاي رژيمي و …، البته با در نظر گرفتن سلامت غذا ها، مي نمايند، تا در کنار تامين مواد معدني عالي و پروتئيني مورد نيازتان، احساسي منحصر به فرد را تجربه کنيد.

اکسيژن شهرک امکاناتي را فراهم آورده است تا شما پس ازانجام تمرينات روزانه، احساس نشاط بخش يک روز پر از تحرک را با لذتي سرشار در کنار آرامشي دلپذير کامل نماييد. منوي بوفه مجموعه اکسيژن، بر اساس دستور العمل هاي دقيق متخصصان تيم سلامت و متخصص تغذيه طراحي شده است.

امکانات اکسیژن سبحان

يکي از محبوب ترين راهها براي رسيدن به سلامتي و تناسب اندام استفاده از دستگاه هاي هوازي ميباشد. اکسيژن مجموعه اي از جديدترين و پيشرفته ترين انواع اين دستگاهها را . مانند تردميل ، دوچرخه ، استپر ، الپتيکال و … از بهترين برند دنيا، در اختيار شما قرار ميدهد. شما به کمک اين دستگاهها ميتوانيد انرژي و سلامت قلب و عروق خود را افزايش دهيد و در عين حال از شر چربي هاي شکم و پهلو راحت شويد.

شنا يک تمرين کارديوي عالي‌ست. قلبتان را آموزش و راه صحيح تنفس را به شما ياد خواهد داد و به استقامت بدن و قلبتان مي‌افزايد. شنا، از نظر آسيب‌پذيري يکي از کم خطرترين ورزش‌هاست و نسبت به بدنسازي يا ورزش‌هاي قدرتي خيلي امن‌تر است. اين ورزش از مفاصل شما محافظت کرده تا کمتر دچار صدمات مفصلي بشويد شنا قدرت بدني شما را هم بالا خواهد برد. مجموعه آبي اکسيژن با بهره گيري از کاملتريين تجهيزان نظير سونا خشک، سونا بخار، اسپا داخل آب، امکانات آب درماني، جکوزي و … شرايط را براي شما فراهم کرده تا هم قابليتهاي ورزشي خود را ارتقا دهيد ، هم به آرامش ذهني و روحي برسيد

اکسيژن مجهز ترين دستگاههاي ورزش بدنسازي را در اختيار شما قرار ميدهد تا در محيطي سرشار از انرژي به کمک اين تجهيزات، عضلات خود را تقويت کنيد ، چربي هاي بدنتان را بسوزانيد و بدني زيباتر و مقاوم تر بسازيد .
گروه اکسيژن سعي دارد تا با بهره گيري از برترين برند هاي تجهيزات ورزشي در ارائه ي مطلوب ترين خدمات به مشتريان خود پيشتاز اين عرصه باشد . لذا در همين راستا در دوره هاي 3 ساله اقدام به تعويض تمامي دستگاه ها و تجهيزات خود مي نمايد . شايان ذکر است در حال حاضر مجموعه ي ورزشي اکسيژن پرو|سبحان با دستگاه هاي ورزشي برندهاي معتبر Hoist ، life fitness ، precore و startrac تجهيز شده است .

Trx

وقت آن رسيده که تمرينات جديدي که براي افزايش آمادگي جسماني، استقامت, مقاومت, چابکي, انعطاف پذيري و تعادل مفيد هستند را در فضاي بي نظير سالن ورزشهاي گروهي اکسيژن امتحان کنيد. اين تمرينات تکنيکهاي تمريني TRX هستند که امروزه مخاطبان زيادي دارد. اين نوع کلاسها تمرينات مختلف را توسط دو منبع هميشه در دسترس يعني جاذبه و وزن بدن به چالشي براي کل بدن تبديل ميکند و تعادل ورزشکار را به چالش کشيده و ورزشکار هيچ راهي به جز حفظ تعادل ندارد.

بعلت آويزان شدن از بند و حفظ تعادل، ورزشکار کالري زيادي را که از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ کالري در ساعت مي باشد را با توجه به نوع برنامه مي سوزاند.

در مقايسه با ساير ورزشهاي با وزن بدن مثل صخره نوردي و ژيمناستيک ورزش TRX توانسته بهترين جايگاه را داشته باشد, چرا که شما قادريد اين تمرينات را بدون خطراتي مانند سقوط يا پرت شدن و يا مشکلات گرفتگي عضلاني و غيره انجام دهيد.

گروه اکسيژن تمام آنچه که در يک کلاس TRX به آن نياز داريد در اکسيژن شهرک غرب براي شما فراهم نموده است.

تیم مربیان

شیفت کاری مربیان

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

21 – 13

علی پالیزدار

خدمات

پکیج یک ماهه
30،000،000 ریال
 • مدت اعتبار:یک ماه
 • آفر:ندارد
 • زمان بازیابی:15 روز
پکیج 2/5 ماهه
3/000/000 ریال
 • مدت اعتبار:یک ماه
 • آفر:2عدد تک جلسه مهمان +عدد تک جلسه هوم
 • زمان بازیابی:30 روز
پکیج 4 ماهه
30/000/000 ریال
 • مدت اعتبار:4 ماه
 • آفر:6عدد تک جلسه مهمان + 1 عدد آرایشگاه + 3 عدد کششی+ 3 جلسه هوم
 • زمان بازیابی:60 روز
پکیج یکساله
60/000/000 ریال
 • مدت اعتبار:یک ماه
 • آفر:12 عدد تک جلسه مهمان + یک عدد پکیج تست پیشرفته پزشکی+ 3 عدد آرایشگاه+ 6 عدد جلسه هوم
 • زمان بازیابی:180 روز
پکیج آکوافیت
1/000/000 ریال
 • مدت اعتبار:یک ماه
 • آفر:10 جلسه آکوآفیت
 • زمان بازیابی:ندارد
پکیج آبدرمانی
10،000،000 ریال
 • مدت اعتبار:یک ماه
 • آفر:12 جلسه مربی خصوصی آبدرمانی
 • زمان بازیابی:ندارد
پکیج شنا
8،500،000 ریال
 • مدت اعتبار:1 ماه
 • آفر:12 جلسه مربی خصوصی شنا
 • زمان بازیابی: ندارد

سوالات متداول

آيا مي توانيم با خودمان مهمان به باشگاه بياوريم ؟
چگونه ميتوانيم با يک مربي به صورت خصوصي ورزش کنيم ؟
آيا امکان دارد که پکيج ثبت نام خود را تغيير دهيم ؟

تماس با ما

آدرس:
خيابان سيماي ايران، روبروي وزارت بهداشت، پلاک 58، ساختمان آب
اینستاگرام
oxygenfamily.instagram.com
شماره های تماس
تلفن 75021 داخلی 942
ایمیل:
info@oxygen.ir
fa_IRPersian